Форумно Приключение на Земята и то в бъдещето?

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Форумно Приключение на Земята и то в бъдещето?

Мнение от Ain alkar » нед мар 09, 2008 7:31 pm

Днес в главата ми се появи добра идея за приключение... Сега се питам кой би могъл да ми помогне с правенето на Форумна игра? Нищо не знам кой, как, кога и от тук идва проблема. Ако някой обясни и даже помогне ще бъда благодарен.

ПП (за историята) Поне мен много ми хареса тази история (която всъщност сега пиша, но ще се види ако тръгне тук до къде ще стигне и как ще свърши)
Последна промяна от Ain alkar на ср мар 12, 2008 6:22 pm, променено общо 1 път.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пон мар 10, 2008 1:15 am

От това, което аз знам, а то не е много, бих те посъветвал първо да кажеш какви изисквания имаш и малко подробности към приключението. След като се разбере кои ще са играчите, помоли някой админ да направи отделен форум за играта ти и започваш да водиш.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пон мар 10, 2008 2:10 am

По-подробно. От това, което каза разбрах, че ти се върти някаква идея или приключение в главата. Ако имаш нещо по-конкретно събирай играчи и давай (thumbsup)

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пон мар 10, 2008 8:08 pm

Идеята е за нестандартно приключение извън Магландиум. Дори на светлинни години от Титания. Приключение във Фентъзи стил на Земята. И тъй като не искам да правя объркване със сегашната земя го правя малко по-напред в бъдещето (някакви си 90 години).

Преди четирдесет години Земята изтръпва отново в началото на поредната световна война. Война, продължила близо двадесет години. Война, която унищожила всеки естествен живот на планетата. Хората връщат някой растения и животни чрез генетика, но това не е единствената загуба, която търпи Земята. Нещо по-голямо и непроумяно от човечеството бе променено - земната траектория и въртенето около оста й. На практика земята престава да се движи. Взировете от Войната били достатъчно силни да превъзмогнат Слъчевата гравитация и да откъснат планетата като реещо се свободно тяло.
Но двеста години преди тази война в някои от най-големите градове в света се появяват нов вид Създания "Учителите". Те основават бойните домове и обучават млади Създания на пътя на войната.
Тук е време да спомена няколко думи и за самите Създания. Историята им започва около 3000 пр. Хр. когато духовете им биват освободени от вечното им заточение в света на Сенките. Първоначално Създанията се вселили в телата на мъртви животни привръщайки ги в митични създания. Но се появил нейзвестен войн в странни дрехи, който победил тяхната повелителка - Луция и ги научил как да помагат на хората. Научил ги как да използват мъртвите им тела за да влязат в материалния свят. Предполага се, че това е първият сред новите Създания.
Дълго време Създанията живеели в мир с хората и им помагали (някои убивали, но повечето били благородни и добри). Но времето на благоденствие свършило когато висши водачи на хората решили да покажат на света силата на Създанията. Човечеството изпаднало в паника. Брат запчнал брат си за пари да убива с обяснението, че другият бил Създание. Така хаоса довел до световен конфликт, а по-късно и до повсевместна Световна Война.
Двадесет години траял обстрела на Земята с високо технологични оръжия. През тази война технологията се върнала към "примитив", който съпоставен с досегашните постижения на човечеството изравняването с година 2005 до 2010 (знам голям период, но не е сигурно точно какви познания са останали).

Мисля, че това кратко интро на сетинга ще е от полза за играчите. Остана само да кажа, че приключението щи си е изцяло във фентъзи стил във високо технологичен свят (не че героите ще имат шанс да го видят кой-знае-колко по време на приключението). Ролевите части ще са поставени изцяло в досег със сетинга така, че при възникване на една така ще има възможност за досег до технологията.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон мар 10, 2008 11:43 pm

Очаквай група разгневени физици да те нападнат в най-скоро време. Няма да казвам какво би станало, ако Земята спре да се върти около оста си, а това, с откъсването от гравитационното поле на слънцето няма и да го коментирам - защото не съм специалист и ще го оставя на по-учените от мен.

Каква ще е системата? Ако имаш А16 Модерн, пускай тук, много ще ми е интересно да я видя.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пон мар 10, 2008 11:53 pm

Остана само да кажа, че приключението щи си е изцяло във фентъзи стил във високо технологичен свят (не че героите ще имат шанс да го видят кой-знае-колко по време на приключението).
Това как да го разбирам? Че ще се трепят с мечове и магии в мрачни подземия (метро), че ще се катерят храбро в изоставени кули (небостъргачи), а само най-умните от героите ще могат да управляват странните магически създания направени от метал, които се хранят със странна летлива течност?

Иначе за орбитата и останалото, което го коментира Cocaine, съм съгласен. Промяна в движението на Земята е възможна (чисто теоритично), но това, за което говориш ти, е малко изхвърлено. По-добре да се забързва/забавя или да се променя формата на орбитата (да стане по-елиптична).

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » вт мар 11, 2008 2:58 pm

Земята реално продължава да се върти (само че изисква огромна енергия). Никой човек не знае че Земята е чак толкова зле. Магията си съществува. Можеш да мяташ огнени топки, но по принцип това си е типично човешко умение и малко Създания го владеят на такава степен.
Защо ти е модерен А16 след като съм преценил, че приключението ще е за Създания, които почти не бутват техника, а хората, който могат да участват трябва да са магьосници и се досещаш, че ще им е до техника (по-скоро би трябвало да не са виждали такова нещо като телевизор ако са някакви супер фанатизирани).
Още нещо. Приключението бързо ще излезе от града и ще премине към планините и по специално една пещера... Айде стига толкоз!
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » вт мар 11, 2008 4:59 pm

Ако търсиш играчи кажи все пак какви герои искаш и на какво ниво. Иначе съм заинтересован :wink:

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср мар 12, 2008 1:35 am

Човек, много ти е тъпо заглавието на темата!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср мар 12, 2008 2:09 am

Абе странно ми се вижда А16 с лазерни оръжия или картечници. :?
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср мар 12, 2008 8:50 am

Напълноизпълниемо е, но трябва някои умения да се променят и да се добавят други.
А за заглавието, да не е лошо да се смени с нещо по-конкретно и вярно.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » ср мар 12, 2008 6:14 pm

Темата е най-лесното. И нека пак кажа. А16 НЯМА да е с лазери и картечници и нови умения също не ми трябват. Замислил съм го, спокс :wink: .

По-конкретно за героите:
Трябват ми няколко героя (мисля, че пет стигат) на по трето ниво. И е за предпочитане да са Създания, макар че ако има магьосник той ще трябва да е човек. Ще искам история за начина на смърт на героите дакато са били хора, малко от човешкия им живот и дали към момента принадлежат към някой от домовете или са решили да го карат на Фрииланс.
Много интересно ще бъде ако има от различни домове ще стане въргал при запознанството.

Начални ТР за всеки герой са 182. Давам среден резултат от всеки зар от 4. За красота пишете квото щете (не е толкова важно). Кажете нещо друго че сега не се сещам!

ПП: Ворак защо въобще се заяде сега? Това е малък проблем. Малко по-спокойно карай! Ти ще ме убиеш зарад едно заглавие.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » ср мар 12, 2008 6:23 pm

Ъм... домове? Май пропуснах нещо...

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср мар 12, 2008 9:02 pm

Заядох се или не, каквото казах е факт, и се радвам, че ис ог оправил. Има причина да не може да се пуска тема без заглавие - а твоята беше точно такава. В правилата на много форуми пише как всякакви теми с точно това име "ще бъдят изтривани моментално".

А иначе искам да се включа :). Искам описание на тези Създания (+техни статистики??). И съм вътре!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » ср мар 12, 2008 9:03 pm

И аз бих се включил след малко разяснения за "Създанията".

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср мар 12, 2008 10:54 pm

Може би ще са нещо като Пришълците.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » ср мар 12, 2008 11:58 pm

Съмнявам се. Все пак трябва да приличат на хора (или поне да имат избор), защото Ain alkar споменава, че Съществата живели дълго заедно с хората без да бъдат разкрити.
Бройте ме и мен за приключението, ще ми е интересно да видя какво ще излезе от този свят :P

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » чет мар 13, 2008 9:52 pm

Може да се кажe, че ако не сте чували за домове ще се наложи да прочетете втория ми пост където обяснявам малко за Сетинга. А сега малко за Създанията:

Статистики:
В най-общо отношение се предполага, че са по-силни от хората, но в системно не са (и веднаго обяснявам защо се получава това!). По своята същност Създанията са с човешко тяло, в което се появяват контролирани от тяхното собствено съзнание мутации. Създанията ползват целия опит и спомени на мъртвия човек, чието тяло ползват за това се предполага, че са по-силни (почват от по-високо ниво).

История:
В зората на света Създанията били в рая и помагали на Светлите ангели, но всички до един последвали Разбунтувалия се. Те загубили и за тях било отредено да скитат немили-недраги по земята в нематериална форма. Мъката от загубата на тялото им не позволила научаване да ползват дематерията. Но те не остават дълго в материалния свят, а биват заточени в Ада. Тогава ангелът, който ги повел срещу Добрто и който през това време скитал сам на земята предложил замяна своето робство за свободата на Създанията. Малцина той успял да види преди огньовете да го погълнат и той им казал да пазят хората от демоните в Ада, които биха го издигнали за цар. Останалите насъбрали много омраза срещу материалния свят и започнали да се вселяват в животни променяйки телата им и превръщайки ги в митични съдания. Тогава се появили и войни, които побеждавали първите Създания, но човечеството губело.
Тогава (3000 B.C.) във Вавилон се появил нов ангел, който обещал на Създанията свобода ако му помогнат да победи Доброто. Всички вървяло гладко и плана на новия паднал бил пред прага на успеха си когато се появило първото Създание в човешка форма, то показало на Създанията как да защитят човечеството. То първо показало на шестима как да примат човешка форма те създали първите Домове, който по-късно към началото на новата ера изчезнали до 18-19 век когато се появили отново в Москва (не питайте защо просто там ми хареса да ги сложа, че ми писна да пиша за нашта родина и Америка).
Според някои от хората трите световни воини били заради Създанията (което за третата е вярно до някъде), но самите Създания никога не са воювали срещу хора.

Описание:
Създанието по своята същност е човек, но има малко подобрения на физиката, които се проявяват само ако бъдат пуснати нарочно от Създанието или при сън, защото тогава съзнанието губи контрол над тялото. Няма точно определено правило за това как изглежда едно Създание. Веждани са с крила (но никога в полет), виждани са и с тела на полувълци и в много други форми. Няма правило как да изглеждат, но има една приблизително квалификация, която ги разделя по общи прилики. Такива са Нимфите, Сирените, Самодивите, Върколаците, Вампирите (макар първите от последните два типа да са съвсем друга форма на живот) и др.

За Домовете, техните цели и "униформи":

Гавраили: Ходят в черно и никога не показват лицето си. Обикновенно мъртвешки, белите им очи са последното нещо, което противниците им виждат. Те са изкусни убиици и предпочитаното им оръжие е ножът. Отличителния им знак не се знае тъи като по правило знакът е тъмно син и не личи на дрехите им.

Михаили: Предпочитаното им облекло е бяло. Ходят винаги гордо и в човешка форма рядко ползават истинската си форма дори в битка. Предпочитани оръжия са рапирите. Знакът им представлява три успоредни, водоравни лини пресечени перпендикулярно от една от чиято среда се отделя още една под наклон надолу.

Каили: Отново ходят в бяло. Предпочитат да не се набиват на очи. Прибягват по-често към формата си, но като цяло избягват да я ползват. Предпочитано оръжие е едноръчния меч, придружен с малкото си подобие (среща се само при майсторите). Знакът им е кръг с точка по средата.

Уриели: Ходят в тъмно червени, кървави или вишневи нюанси. Считат се за първите последователи на освободителя си. Използват всеки възможен случай да покажат крилете, получени от мутацията към Създание. Предпочитано и дори любимо оръжие са им големите и тежки оръжия. Техен знак е празен кръг.

Серафи: Ходят в жълто, червено и оранжево, наподобяващо огън. Много потайни и не разкриват мутацията си. Предпочитат невъоръжен бой пред употребата на каквото и да било оръжие. Техен символ представлява три успоредни, вертикарни линии. От средата на крайните две излизат две линии, които се срещат в основата на средната.

Алекси: Ходят в обикновенни дрехи. Държат се досущ като хора, но щом настъпи печена ситуация първи биха влезли в битка. Счита се, че те са малкото Създания научили се отново да чувстват като хора. Предпочитат обикновенни мечове, копия и тояги.

Ако има още нещо неясно въпроси ще очаквам.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

zelgadis
Калфа
Мнения: 44
Регистриран на: нед авг 20, 2006 4:22 am

Мнение от zelgadis » пет мар 14, 2008 9:33 pm

Аз също съм навит да се включа но имам някой и друг въпрос.
1. Тези създания остаряват ли и въобще каква продължителност на живот имат ?
2. Ако се размножават как го правят (в човешко тяло или без такова и какъв е резултата) ?
3. След като се вселят в човешко тяло то продължава ли да старее ?
4. До колко ще е застъпен социалния аспект на играта и ще има ли смисъл от умения като барда (макар и да предполагам този отговор имайки се предвид че не си падат по чувствата тези създания)?

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет мар 14, 2008 11:17 pm

Zelgadis ме подсети и за моите въпроси:
- Как гледат членовете на домове на другите домове? Дали са на принципа всеки мрази всеки или имат някакви по-сложни взаимоотношения?
- Спомена, че може да има Създания, които го карат на фрийланс. Ако може, то какви са им отношенията със "задомените" Създания? :wink: А какви са най-честите причини Създание да не е част от някой дом?
- И последно: Създание може ли да бъде изхвърлено от своя дом?

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » съб мар 15, 2008 1:00 am

Отговори:

1. Тези създания остаряват ли и въобще каква продължителност на живот имат ?

1)Не, не остаряват, но по принцип имат кратък живот (не повече от двадесет години след вземането на човешко тяло иначе в духовна форма са безсмъртни).

2. Ако се размножават как го правят (в човешко тяло или без такова и какъв е резултата) ?

2)Досега не е установено дали могат да се размножават, но има някои бегли хроники, които описват за децата на Създанията, за които се казва само, че не можели да съществуват на земята (поради някакво правило) и били изтребвани. Естествено такива случаи са много редки. Ако има някакво размножаване то докато са духове и не може да бъде наблюдавано или документирано.

3. След като се вселят в човешко тяло то продължава ли да старее ?

3)Човешкото тяло вече е мъртво. Практически то престава да расте. Духът на създанието връща към живот тялото и част от функциите му. Забавя се растежа. За краткия си живот те „остаряват“ с 4-5 години.

4. До колко ще е застъпен социалния аспект на играта и ще има ли смисъл от умения като барда (макар и да предполагам този отговор имайки се предвид че не си падат по чувствата тези създания)?

4)За да се усети сетинга ще има стабилна ролева част като въведение (е до колко стабилна ще кажете вие)

5. Как гледат членовете на домове на другите домове? Дали са на принципа всеки мрази всеки или имат някакви по-сложни взаимоотношения?

5)Ами в началото са си помагали, но с течение на времето възгледите им се променили много и се раздалечили и някои от домовете започват да игнорират определен дом, но война няма. Между домовете се провежда едно състезание, в което взимат участие всички Създания в Москва. Целта на състезанието е да се задвижва света (ама буквално). Енергията отделяна от няколко битки на ден е достатъчна за завъртането на Земята около оста и и за преместване по определена траектория около слънцето (която не е много по-различна от сегашната).

6. Спомена, че може да има Създания, които го карат на фрийланс. Ако може, то какви са им отношенията със "задомените" Създания? А какви са най-честите причини Създание да не е част от някой дом?

6)Ако има нещо, което задомените ненавиждат повече от хората (заради високото мнение за себе си) то това са фрийлансърите и децата на Създания (най-често тяхната смърт е причина за отделянето на достатъчно енергия за задвижването на мъртвата планета). Най-често фрийлансърите са нови и дори не са чували за Създанията. Причини всякакви, но най-често е да пристига от другаде (домове са оцелели само в Москва), може различни убеждения и цели на Създанието да са причина да не се разбира с домовете (например може да желае по-голяма сила).

7. И последно: Създание може ли да бъде изхвърлено от своя дом?

7) За изхвърляне на Създания може да се говори ако Създанието реши да не приема заповеди от своя Учител и реши, че трябва да стане велико или пък философията му на "живот" е различна от тази на Домът

Най-кратко казано Домовете са партиите на Създанията обаче при тях повечето са независими.

ПП: Виждате часа, в който пиша ако нещо не е ясно моля пак да попитате и да посочите точно кое изречение не е за да съм по-конкретен.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср мар 19, 2008 8:08 pm

Една подробност : ще играем ли?
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср мар 19, 2008 10:53 pm

Ти пък все за подробностисе се заяждаш (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » чет мар 20, 2008 10:10 pm

Ами ще се играе ако се съберат желаещи (я пак кажете, че да си водя списък на чисто). Ако се окажат повече от очаквано ще съм на семото небе :)
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет мар 20, 2008 11:46 pm

Потвърждавам като резерва, ако не ти стигнат.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет мар 21, 2008 8:38 pm

Аз ще участвам :D

zelgadis
Калфа
Мнения: 44
Регистриран на: нед авг 20, 2006 4:22 am

Мнение от zelgadis » пет мар 21, 2008 11:47 pm

Пиши ме и мен вътре.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед мар 23, 2008 5:57 pm

Добре до тук трима (евентуално четири) защото чакам още един да заяви.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » нед мар 30, 2008 1:42 am

Айн, ще играем ли? :P

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед мар 30, 2008 2:18 pm

Ами тъй като гледам само двама ще сте (или трема), но това май е максималният брой, който може да се съберат за това екстравагантно приключение ами добре тогава.
(мисля, че трябва да поискам подфорум така) Името на подфорума трябва да се казва "До там и обратно". Ще бъда благодарен ако го получа. Благодаря предварително!
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Отговори